אריזה חכמה – מתלבט איך ומה לארוז לנסיעת עסקים קצרה? המדריך של פולגת יעשה לך סדר במזוודה

העבודה החדשה שלך כוללת לא מעט נסיעות קצרות לחו"ל ? לארוז מזוודה קטנה וחכמה שבה כל מה שאתה צריך לפגישות העסקים על מנת להראות ייצוגי ומרשים היא דבר הכרחי שצריך לדעת כיצד ומה לארוז בה. מדובר במשימה לא פשוטה אבל לא בלתי אפשרית. על מנת לעשות לך סדר הכנו עבורך מדריך קצר וקולע שתוכל ליישם כבר בנסיעה הקרובה.

פולגת,POLGAT

1.אין צורך לארוז חליפה חדשה לכל יום. במקום זאת עבור על הפגישות והאירועים אליהם אתה מוזמן ודאג שיהיו לך פריטים בסיסיים כמו: חליפה אלגנטית שחורה לערב, חליפה אפורה ליום, וז'קט בלייזר כחול או בצבע כאמל יחד עם חולצות צווארון לבנות וצבעוניות. עם הז'קטים תוכל לשלב זוג מכנסי צ'ינו וג'ינס עם חולצות בצבעים שונים. כך תוכל בשאר הימים ליצור מראה חדש עם הפריטים השונים.

2.בחר בחליפות וחולצות אל – קמט. כך לא תצטרך לגהץ או לסחוב את החליפות על קולב. וגם תוכל לארוז את המזוודה במקסימום ניצול של החלל מבלי לדאוג שהבגדים יצאו אחר כך ממש מקומטים.

פולגת,POLGAT

3.שני זוגות נעליים מספיקים לחלוטין. רק דאג שאלו יהיו זוג נעלי אלגנט בשחור מבריק ונעלי מוקסין או דרבי בגוון חום או אפור. חשוב להצטייד בשקיות בד לכל זוג על מנת שהסוליות לא ילכלכו את שאר הבגדים.

4.דאג לאוסף עניבות מרשים. עניבה טובה יכולה לעשות את כל ההבדל בין מראה משעמם ומראה מרשים. את העניבות הנח במזוודה בגלגול בלבד, כך הן לא תתקמטנה. וכן דאג לשים אותן בשקית בד שתוכל להוציא ולהניח בקלות על מדף בארון שבחדר המלון.

פולגת,POLGAT

5.דאג להניח במזוודה סבון או מספר עלים של לוונדר בתוך שקיק בד. כך תמנע מריחות לא נעימים לדבוק בבגדים.

6.ארוז בתיק הרחצה גם מברשת הברקה לנעליים ורולר להסרת לכלוך וחוטי בד שעלולים לדבוק בבגדים הנארזים יחד. מומלץ גם לארוז ספריי להסרת כתמים במקרה של תאונה לא רצויה בזמני הארוחות.

פולגת,POLGAT

נסיעה מוצלחת מפולגת!