גן עדן לעיצוב-חנות הקונספט החדשה CO&

חנות ה'לייף סטייל' החדשה שלנו בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה פתוחה לקהל הלקוחות, בואו לבלות עם כל המשפחה מחוויית עיצוב יוצאת מן הכלל.

1-12.jpgככ

כתבה מתוך אתר XNET :

לפני כשבועיים התחדשה קומתו השנייה של קניון שבעת הכוכבים בהרצליה בחנות קונספט ראשונה מסוגה בישראל. חנות הקונספט CO&, שהשיקה קבוצת גולף בראשות המנכ"ל החדש אלי מיזרוח, מבקשת לפתח תפישה אסתטית ורעיונית חדשה בשוק הקמעונאי בישראל על ידי הצגה של כל עולמות התוכן של הקבוצה זה לצד זה, תוך התרחבות לכיוונים נוספים. חנות שנייה של CO& צפויה להיפתח בקניון גינדי שעתיד לקום בשוק הסיטונאי בתל אביב במרץ 2016, ובגולף מדווחים על תכניות לפתוח עד 10 חנויות קונספט בשנים הקרובות.

CO& אינה חנות קונספט טיפוסית. היא מלווה בחזון להוביל עיצוב ישראלי על כל רבדיו: מעיצוב אופנה, דרך עיצוב מוצר ועד אביזרים משלימים כמו משקפיים וכלי בית. בערב הפתיחה ניתן היה לראות את המוזמנים צובאים על פריטים משיתוף הפעולה בין דודו בר אור לגולף, שנחשף לראשונה יחד עם פרויקט העיצוב Style Hub המעניק במה ל-22 מעצבים צעירים ועיצוביהם בחלל החנות.

1-58.jpgככ

המעצבים המשתתפים ב-Style Hub נבחרו בתום תהליך מיונים ארוך. בשלב הראשון הוזמן כל אחד מהם להציג פריטים בלעדיים לחנות הקונספט, כאשר בהמשך נזכה לראות שיתוף פעולה מלא בין המעצבים לבין גולף לטובת מוצרים שיימכרו בכל סניפי החברה. מעצבת המוצר אביטל פודינסקי, בעלת מותג מוצרי הנייר PUDISH,יצרה סדרה של מוצרי נייר בצבעוניות של שחור ולבן בשיתוף פעולה מלא עם גולף, אשר נמכרת עתה בכל חנויות הקבוצה.

המיזם מאפשר להיחשף ליוצרים ומוצרים בעלי שפה עיצובית חדשה וחדשנית, כמו משקפיים העשויים עץ והדפסות תלת ממד שיוצר מיכאל צינזובסקי במותג רפורמה; או הפרויקט המסקרן Two Neighbours, המציג שמלות בעיצובה של מרים גבעון הישראלית בשילוב רקמות של נשים פלסטיניות מדרום הר חברון העובדות בשיתוף פעולה ודיאלוג מלא.

1-71.jpgככ

פריטים המשתלבים עם מוצרי החברה בכל התחומים המוצגים יחד מתוך תפיסה של אופנה ועיצוב כדרך חיים – LIFE STYLE . מדובר בחנות שהיא יותר מחנות. מדובר בגלריה לעיצוב ששמה לעצמה מטרה לעורר בכם השראה לעצב לעצמכם עולם יפה יותר.

1-60.jpgככ

אלי מיזרוח: "זו החנות הראשונה בישראל שהיא חנות לייף סטייל בה אנחנו אורזים את כל תחומי העיצוב בחלל אחד. אני אוהב ומאמין בעיצוב ישראלי מקורי שדוחף אל הקצה של המגמות בעיצוב. בחנות ישנם 22 מעצבים מקומיים ישראלים מקוריים ויוצאי דופן. שמשתלבים יחד עם הקולקציות של קבוצת גולף בתוך חלל עם עוצמה כזו ומקבלים חשיפה ראשונה וזה מאוד מרגש"

1-141(2).jpgגכע

1-13.jpgככ

1-14.jpgככ

1-18.jpgבב

1-62.jpgככ

1-59.jpgבב