הגבר האלגנטי החדש

1500x1000_04

גברים שאוהבים להשקיע בלבוש שלהם, אין צורך להתנצל על זה!  להיפך, ערב החג הוא ההזדמנות לעשות זאת.

הגבר האלגנטי החדש אינו זקוק לחליפה ועניבה כדי להראות בסטייל הוא אפילו לא חייב ללבוש שחור ולבן קלאסי, הקולקציה החדשה של פולגת נותנת את הבמה האלגנטית גם לגווני הכחול, נייבי, רויאל ואפור.

הקו הקלאסי של קולקציית החורף מורכב מפריטי החובה שכל גבר צריך במלתחה שלו, חליפות בשתי גזרות רגולר וסלים, מבחר חולצות מכופתרות בהדפסים עדינים ובצבעי בסיס כמו תכלת, לבן, כחול, חולצות טי שירט איכותיות, מעילי צמר ועור ומבחר אביזרים נלווים כמו חגורות, תיקים ועניבות.

1500x1000

לגברים שמרגישים חנוקים בבלייזר, בחרו בחולצה מכופתרת בגזרת סלים פיט (הדוקה יותר על הגוף ומתאימה בתוך מכנסיים), עם מכנסיים בגזרה ישרה וחגורה דקה.  עדיין שומרים על המראה הרשמי אבל הרבה יותר נוח ולא מתאמץ.  אם עדיין קצת "קשוח" לכם תמיד אפשר בסיום הארוחה לשלוף את החולצה מהמכנסיים (אבל רק אם ממש אין ברירה).

1500x1000_03

לגברים שאוהבים את החליפה המחויטת, אך הם מסתובבים איתה כל בוקר בדרך למשרד ורוצים קצת לגוון בערב החג, בחרו בחליפה בגוון כחול כהה ולבשו אותה עם חולצת טי בצבע לבן או באחד מגווני הכחול. שומרים על מראה אלגנטי אך בלוק קליל יותר ומתאים לשולחן החג.

שימו לב המראה הזה לא מתאים עם חולצת וי עמוק, בחרו בחולצת טי חלקה, מבד איכותי בצבע אחיד עם צווארון עגול.

1500x1000_02

אופציה נוספת לגברים שכן אוהבים את המראה המחויט הוא ללכת על חליפה קלאסית שיושבת עליכם כמו שצריך ולבחור בחולצה מכופתרת בצבע בהיר יותר, או אפילו חולצה עם דיטיילים או פרינט עדין על מנת להקליל את מראה החליפה המהודק.  לאלו שרוצים להיות אלגנטיים אבל גם שיהיה להם נוח אפשר גם לבחור בג'ינס, כן חברים בחג זה בסדר גמור, בחרו בגוון כחול כהה, או שחור, ג'ינס ללא קרעים, בגזרת רגולר ולבשו אותו עם אותה מכופתרת וג'קט בלייזר.  במהלך הארוחה תראו אלגנטיים בדיוק כמו כולם אבל באמת שלכם יהיה הרבה יותר נוח.. 🙂

אולי תאהבו גם את: