סל קניות (0 פריטים)
סל הקניות ריק

להמשך הקניות

נקודות מועדון גולף

מהן נקודות מועדון גולף?

נקודות מועדון גולף ניתנות כחלק מן החברות במועדון הלקוחות של הקבוצה. בכל קנייה נצברות נקודות בשווי 10% מסכום הקנייה על פריטים במחיר מלא, ו-5% מסכום הקנייה על פריטים במחירי מבצע. חברים שצברו למעלה מ-50 נקודות זכות בחשבונם, יוכלו להשתמש בנקודות כשווה כסף (נקודה 1 = שקל 1).

 

האם ניתן להשתמש בנקודות מועדון גולף לרכישה באתר?

אם אתם כבר חברי מועדון - תוכלו לצבור נקודות ולהשתמש בהן באתרים המקוונים ובחנויות הרשת, אך אין אפשרות להצטרף למועדון דרך האתר - אלא בחנויות הרשת בלבד.

מימוש נקודות מועדון גולף מותנה בקיומה של יתרת זכות מינימלית של 50 נקודות גולף.

לא ניתן לנצל נקודות לצורך רכישת כרטיס גיפט-קראד. לקוחות רשומים שירכשו גיפט-קארד במזומן או באשראי, ייצברו נקודות בשווי 5% מסכום רכישת הכרטיס.

 

האם ניתן לצבור נקודות מועדון גולף ברכישה באתר?

רכישה באתר, כמו בכל אחת מחנויות רשתות גולף, תזכה את חברי המועדון בנקודות זכות בשווי 10% מסכום הרכישה בפועל. ברכישת פריטים המשתתפים במבצע או אשר חלה עליהם הנחה בגובה של למעלה מ-10%, יקבלו חברי המועדון נקודות זכות בשווי 5% מסכום הרכישה בפועל.

צבירת הנקודות הכוללת היא על המחיר ששולם, לאחר הנחות וחישובי מבצעים.

 

האם ניתן להחזיר פריט שנרכש באמצעות נקודת מועדון גולף?

כן, במקרה זה יתרת נקודות הזכות של חבר המועדון תזוכה בסכום הנקודות שמומשו בקנייה.

במעמד ההחזר יבוצע קיזוז של הנקודות שנצברו לזכות חבר המועדון, ובמידה ולא תהיה יתרה מספקת לקיזוז בנקודות, יופחת שווי ההחזר הכספי בסכום החסר. לא יוחזר כסף בגין פריט שנקנה על ידי מימוש נקודות.

 

איך מממשים באתר את נקודות מועדון גולף?

עבור מי שכבר פתחו חשבון באתר - ניתן לסנכרן אליו את נקודות מועדון גולף שברשותכם: פשוט אספו פריטים, עברו לעמוד הקופה, ובשלב מס' 3 - שיטות תשלום - תופיע האופציה לסנכרן את החשבון.

לחצו על הלינק, הזינו את מספר תעודת זהות, והמשיכו את התהליך עד לסנכרון מלא.

תעודת הזהות הנדרשת היא של חבר מועדון גולף, אליו ישלח זיהוי ב-SMS למספר המוזן במועדון הלקוחות לצורך השלמת התהליך.

 

עבור מי שאין לו חשבון באתר - כנסו לעמוד ההרשמה לאתר ע"י לחיצה על האייקון בצדו השמאלי העליון של האתר, לחצו על כפתור ההרשמה תחת "עוד לא רשומים? הירשמו כעת", ובחרו באופציית "כן" בשאלה "חברים במועדון לקוחות Golf?"

אנחנו נאפשר לכם ליצור חשבון באתר על בסיס הנתונים שכבר הזנתם בעת ההצטרפות למועדון הלקוחות. הזינו את מספר תעודת הזהות שלכם והמשיכו את התהליך עד ליצירת חשבון באתר. החשבון שנוצר כבר מכיל את נקודות הגולף שלכם ויתעדכן בכל רכישה - בחנות או באתר.

 

שימו לב: על מנת לממש את נקודות מועדון גולף שברשותכם, יש לבצע הזמנה עם חשבון קיים או להירשם לאתר. לא ניתן לממש נקודות מועדון גולף באמצעות הזמנה כאורח.

לחצו ENTER לפתיחת תפריט נגישות