סל קניות (6 פריטים)

נקודות מועדון גולף

מהן נקודות מועדון גולף?

נקודות מועדון גולף הו נקודות אישיות הניתנות כחלק מן החברות במועדון הלקוחות של קבוצת גולף (להלן: "מועדון הלקוחות" או "המועדון"). לתקנון מועדון הלקוחות של קבוצת גולף, לחצו כאן.

ניתן לצבור נקודות בגין רכישות באתר שבוצעו באמצעות כרטיס אשראי בלבד.

לא ניתן לצבור  נקודות בגין  רכישה באתר באמצעות זיכוי כספי המשמש לרכישה באתר בלבד (קרדיט) או באמצעות כרטיס מתנה ייעודי (Gift Card) המשמש לרכישה באתר בלבד שאותו ניתן לרכוש באתר בלבד (להלן: "כרטיס המתנה הייעודי לאתר").

 

בעת ההזמנה באתר, אם הלקוח הוא חבר מועדון, תינתן לו האפשרות לצבור ו/או לנצל את נקודות המועדון שברשותו כפוף לתנאי המועדון כפי שיהיו מעת לעת ולאמור להלן.

 

בכל קנייה  באתר נצברות נקודות בשווי 10% מסכום הקנייה על פריטים במחיר מלא, ו-5% מסכום הקנייה על פריטים במחירי מבצע.

על אף האמור לעיל, לא ניתן לצבור נקודות מועדון בגין רכישת כרטיס המתנה הייעודי לאתר.

הנקודות הצבורות בחשבונו של החבר בגין קניות כאמור, ישמשו לרכישה עתידית של החבר באתר או בחנויות קבוצת גולף.

 

האם ניתן להשתמש בנקודות מועדון גולף לרכישה באתר?

אם אתם כבר חברי מועדון, תוכלו לצבור נקודות ולהשתמש בהן באתרים המקוונים ובחנויות הרשת כפוף לתנאים בעמוד זה ולתנאי תקנון המועדון, אך מובהר כי אין אפשרות להצטרף למועדון דרך האתר, אלא בחנויות קבוצת גולף בלבד.

מימוש נקודות מועדון גולף לצורך רכישה באתר ובחנויות הרשת מותנה בקיומה של יתרת זכות מינימלית של 50 נקודות גולף. חברים שצברו למעלה מ-50 נקודות זכות בחשבונם, יוכלו להשתמש בכל הנקודות שנצברו כשווה כסף (נקודה 1 = שקל 1).

לא ניתן לנצל נקודות לצורך רכישת כרטיס מתנה (Gift Card) באתר.

 

האם ניתן לצבור נקודות מועדון גולף ברכישה באתר?

רכישה באתר (למעט במקרים המפורטים לעיל), כמו בכל אחת מחנויות רשתות קבוצת גולף, תזכה את חברי המועדון בנקודות זכות בשווי 10% מסכום הרכישה בפועל. ברכישת פריטים המשתתפים במבצע או אשר חלה עליהם הנחה בגובה של למעלה מ-10%, יקבלו חברי המועדון נקודות זכות בשווי 5% מסכום הרכישה בפועל.

צבירת הנקודות הכוללת היא על המחיר ששולם, לאחר הנחות, חישובי מבצעים ומימוש הטבות.

 

האם ניתן להחזיר פריט שנרכש באמצעות נקודת מועדון גולף?

כן, במקרה זה חבר המועדון יזוכה בנקודת גולף והן יועברו לחשבון המועדון של הלקוח. הנקודות שנצברו בגין העסקה שבוטלה, יבוטלו וינוכו מחשבון המועדון. אם לא תהיה יתרה מספקת לקיזוז בנקודות, יופחת שווי ההחזר הכספי בסכום החסר.

לא יינתן החזר כספי בגין פריט שנקנה באמצעות מימוש נקודות.

 

איך מממשים באתר את נקודות מועדון גולף?

עבור מי שכבר פתחו חשבון באתר - ניתן לסנכרן אליו את נקודות מועדון גולף שברשותכם: פשוט אספו פריטים, עברו לעמוד הקופה, ובשלב מס' 3 - שיטות תשלום - תופיע האופציה לסנכרן את החשבון.

לחצו על הלינק, הזינו את מספר תעודת זהות, והמשיכו את התהליך עד לסנכרון מלא.

תעודת הזהות הנדרשת היא של חבר מועדון גולף, אליו ישלח זיהוי ב-SMS למספר המוזן במועדון הלקוחות לצורך השלמת התהליך.

 

עבור מי שאין לו חשבון באתר - כנסו לעמוד ההרשמה לאתר ע"י לחיצה על האייקון בצדו השמאלי העליון של האתר, לחצו על כפתור ההרשמה תחת "עוד לא רשומים? הירשמו כעת", ובחרו באופציית "כן" בשאלה "חברים במועדון לקוחות Golf?"

אנחנו נאפשר לכם ליצור חשבון באתר על בסיס הנתונים שכבר הזנתם בעת ההצטרפות למועדון הלקוחות. הזינו את מספר תעודת הזהות שלכם והמשיכו את התהליך עד ליצירת חשבון באתר. החשבון שנוצר כבר מכיל את נקודות הגולף שלכם ויתעדכן בכל רכישה - בחנות או באתר.

 

שימו לב: על מנת לממש את נקודות מועדון גולף שברשותכם, יש לבצע הזמנה עם חשבון קיים או להירשם לאתר. לא ניתן לממש נקודות מועדון גולף באמצעות הזמנה כאורח.