סל קניות (0 פריטים)
סל הקניות ריק

להמשך הקניות

החלפות והחזרות

אם ברצונכם להחזיר את הפריט שרכשתם, אפשר לעשות זאת בלי בעיה ובחינם באמצעות דואר ישראל (למעט פריטים שבירים). כמו כן, תוכלו להחליף או להחזיר את הפריט שרכשתם, לרבות פריטים שבירים, בכל אחת מחנויות Golf & Co ברחבי הארץ. לצפייה ברשימת החנויות המלאה ליחצו כאן.

 

כך תחזירו פריט באמצעות דואר ישראל (למעט פריטים שבירים):

השתמשו בהוראות המצורפות לכל חבילה שאנחנו שולחים - מדבקת גוביינא לשליחת הפריט חזרה, וטבלה לסימונכם. זה כל מה שצריך לעשות:

1. בדף הטבלה המצורף לחבילה תתבקשו לסמן ב-V את הפריט שברצונכם להחזיר וכמות במידת הצורך. נודה לכם על ציון סיבת ההחזרה.

2. הדביקו את מדבקת משלוח הגוביינא שקיבלתם על גבי מדבקת המשלוח המקורית שעל החבילה. יש לשים לב שהמדבקה מכסה לחלוטין את פרטי הכתובת שלכם, כך שתהיה כתובת משלוח אחת ברורה – כתובת המחסן שלנו.

3. זהו זה,  כל מה שנשאר זה לגשת לסניף הדואר הקרוב אליכם ולשלוח את החבילה אלינו ללא עלות. דואר ישראל מחויב להעביר את החבילה אלינו בטווח של עד 14 ימי עסקים. ברגע שהחבילה תגיע אלינו, יישלח אליכם מייל עדכון. בכל שלב תוכלו ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו בטלפון 03-7444123 או במייל [email protected]

* את הפריט יש לשלוח אלינו עד 14 יום מיום קבלתו, לוודא שלא נעשה בו כל שימוש, וכי לא נפל בו פגם או נגרם לו נזק. כמו כן, התווית והאזיקון שהגיעו עם הפריט חייבים להיות עליו בשלמותם. 

* שימו לב: פריטים שבירים ניתן להחזיר בחנויות רשת Golf & Co בלבד.

החלפה או החזרת כריות שינה תתבצע בחנויות הרשת בלבד ובתוך 30 יום מיום קבלת המוצר. על הפריט להתקבל נקי, ללא סימני שימוש ובאריזתו המקורית. החזר כספי יתאפשר תוך 14 יום מקבלת המוצר, כולל שבתות, ימי מנוחה וחגים.

 

כך תחזירו ותחליפו פריט דרך חנויות GOLF & CO (לרבות פריטים שבירים):

יש להגיע עם הפריט לחנות Golf & Co הקרובה אליכם, עד 14 יום מיום קבלתו. שימו לב: פריטים שבירים ניתן להחזיר אך ורק בדרך זו.

יש להגיע עם דף הטבלה המצורף לחבילה המשמש כפתק החלפה, ולוודא כי לא נעשה בפריט כל שימוש וכי מחוברת אליו התווית המקורית.

בחנויות ניתן:

1. להחזיר את הפריט ולקבל עבורו זיכוי לרכישה בחנות.

2. להחזיר את הפריט ולקבל בעבורו החזר כספי בשווי הסכום ששולם באתר. ההחזר יתבצע ע"י האתר ותוכלו לראות אותו בחשבונכם תוך מספר ימים.

3. להחליף לאותו הפריט בצבע או במידה שונים, בהתאם למלאי הקיים בחנות. שימו לב: אם תרצו להחליף לפריט שונה או לאותו הפריט, בצבע או במידה שונים - במקרה ובו יהיה קיים פער במחיר בין האתר לחנות, תקבלו זיכוי לרכישה או לחלופין תתבקשו להשלים את התשלום למחירו של הפריט בחנות.

 * החלפה או החזרת כריות שינה תתבצע בחנויות הרשת בלבד ובתוך 30 יום מיום קבלת המוצר. על הפריט להתקבל נקי, ללא סימני שימוש ובאריזתו המקורית. החזר כספי יתאפשר תוך 14 יום מקבלת המוצר, כולל שבתות, ימי מנוחה וחגים.

 

וגם…

* החזרות והחלפות יתבצעו בתנאי שהמוצרים יוחזרו ללא פגם, באריזתם המקורית, ומבלי שנעשה בהם שימוש. מוצרים שנמכרים באריזה ממותגת חייבים לחזור באריזתם כאשר היא שלמה ולא נפתחה. במידה ומוצר נמכר במארז, יש להחזיר את המארז בשלמותו על כל חלקיו ומבלי שנעשה בו שימוש.

* ההחזר הכספי בעבור פריטים שהוחזרו  יעובד תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. ההחזר יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה  בתשלומים תזוכה במספר תשלומים תואם, ועסקה שחויבה בתשלום בודד תזוכה בתשלום אחד). אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה - אנחנו כבר נטפל בזה בשבילכם.

* ניתן להחזיר פריט בסייל עד 14 ימי עסקים מיום רכישתו.

* על פי חוק, לקוחות בעלי מוגבלות רשאים להחזיר פריטים שנרכשו באתר בתוך 4 חודשים בכפוף להצגת האישורים הנדרשים.

*  החזרת מוצרים שנרכשו באתר באמצעות נקודות גולף, יזוכו על ידי החזרת נקודות אל חשבון מועדון הלקוחות.

* לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, ולכן בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת קרדיט באתר בלבד.

לא ניתן להחזיר פריט בודד שנרכש כחלק מערכה, אלא רק את הערכה כולה על כל פריטיה.

* במקרה של החזרה או החלפה לא יינתן החזר כספי על דמי המשלוח הראשוניים.

 

לשאלות, אנחנו זמינים עבורכם בטלפון 03-7444123 או במייל [email protected].

לחצו ENTER לפתיחת תפריט נגישות